„Świetlicowy Konkurs Jesienny”

„Świetlicowy Konkurs Jesienny” na najpiękniejszą figurkę z kasztanów.

W dniu 01.10.2019 roku w szkolnej świetlicy odbył się konkurs na najpiękniejszą jesienną figurkę z kasztanów.
Spośród uczestników konkursu wyłoniono laureatów:
I miejsce:
Fic Marta IIIa
Szczepanek Milena IIIa
II miejsce:
Stopka Amelia IIa
Sikora Aleksander Ib
III miejsce:
Marta Rzeźnicka Ib
Monika Rzeźnicka IIa
Wyróżnienie:
Olczyk Mikołaj VIa- za wyróżniającą się pracę konkursową oraz pomoc młodszym kolegom.
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, każdy z uczestników- słodki poczęstunek.

Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2019

Wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

 

Szczepanek Marcin – wyróżnienie

Gąsiorek Maja – bardzo dobry

Grabowska Nadia – wyróżnienie

Mardyło Nicolas – wyróżnienie

Spytkowski Miłosz – wyróżnienie

Szczepanek Milena – wyróżnienie

 

Serdecznie gratulujemy.

„JEDNO SŁOWO – KILKA ZNACZEŃ”

Laureatami w Międzyszkolnym konkursie plastyczno -logopedycznym „JEDNO SŁOWO – KILKA ZNACZEŃ” zostali:
I miejsce: O. Kowalczyk i M. Gąsiorek
II miejsce: O. Chwila, O. Pilarska, P.Kozioł, O. Bezuszko
III miejsce: J. Gąsiorek
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

„Na imię Jej Niepodległa”

Wyniki konkursu: „Na imię Jej Niepodległa”:

– grupa młdsza:
I miejsce: Wojciech Górniewski
II miejsce: Iga Rutkowska
III miejsce: Emilia Kordys
Wyróżnienie: Oskar Pilarski
Wyróżnienie: Oliwia Cygan
Wyróżnienie: Kamil Krawiec
– grupa starsza:
I miejsce: Jakub Jędrzejek
II miejsce: Kamila Przybylska
III miejsce: Bartosz Kowal
Wyróżnienie: Oliwia Nowok.

MINI PLAYBACK SHOW

WYNIKI KONKURSU MINI PLAYBACK SHOW:
W kategorii klas I-III
I miejsce Jan Gąsiorek
II miejsce Maja Gąsiorek, Matylda Kosiór, Oksana Pilarska
III miejsce Pola Kozioł, Milena Magdziorz, Marta Przyłucka
Wyróżnienie: Agata Elżbieciak, Rafał Mazurek, Amelia Stopka
W kategorii klas IV-VIII
I miejsce Marcin Fabjański, Rafał Kler, Matylda Krywult, Natalia Rogala
II miejsce Oskar Bezuszko, Tymoteusz Jasiński
III miejsce Julia Ścibisz
Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Jury w składzie: Agnieszka Żymła, Karolina Szczęsny, Bartosz Długajczyk

Konkurs „Matematyczne przeboje”

DRODZY UCZNIOWIE,
Jury w składzie:
A. Złotnik i L. Dawidczyk wyłoniło laureatów konkursu „Matematyczne przeboje”.

Kategoria klasy I-IV:
I miejsce – Oliwier Kowalczyk (kl.2a)
II miejsce – Oksana Pilarska (kl. 3a)
III miejsce- Oskar Bezuszko (kl.4b)

Kategoria klasy V-VIII :
I miejsce – Oskar Pilarski (kl . 5b)
II miejsce – Patryk Bezuszko (kl. 5b)
III miejsce – Dominika Noras (kl. 6a)

Gratulacje !

 

Prace uczniów, którzy zajęli I miejsce w swoich kategoriach zostały wysłane na konkurs ogólnopolski.

Zawody miejskie w piłce ręcznej

W dniach 26 i 27 listopada 2018 roku odbyły się finały miejskie szkół podstawowych grupy młodsze w piłce ręcznej. Rozgrywki były na wysokim poziomie sportowym, uczennice oraz uczniowie mysłowickich szkół podstawowych zostawili kawał serce na boisku, walcząc o każdą piłkę.

Publiczność, która obserwowała zmagania była świadkiem emocjonujących meczów, fantastycznych bramek i parad bramkarzy, a nade wszystko pasjonującej rywalizacji w duchu fair play. Dla najlepszych trzech szkół MOSiR ufundował dyplomy, medale oraz puchary. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Dziewczyny:

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13

Chłopcy:

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15

Statuetki za wyróżnienia indywidualne otrzymali uczniowie:

  • Szkoła Podstawowa nr 12 – Agata Ceglarek – najlepszą zawodniczkę finałów miejskich
  • Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana uczennica SP 12 – Oliwia Cygan
  • Szkoła Podstawowa nr 12 – Oskar Smolarek
  • Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany uczeń SP 12 – Mateusz Bożek

Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.